دی ۲۹

در بارۀ ما

سایت صد برگ

با توجه به نیاز مبرم به اندیش‌کده‌های مطالعاتی در سطح جهان، هم‌زمان با میلاد حضرت ختمی مرتبت، محمد مصطفی، صلی الله علیه و آله و سلم و امام جعفر صادق علیه السلام، سایت جامع  ۱۰۰barg.net در ۲۹ دیماه ۱۳۹۲ راه‌اندازی شد. در این سایت که شامل مطالب اجتماعی، علمی، فنی، فرهنگی، هنری، ادبی و ایدئولوژیک است، بر آنیم آخرین تحقیق‌ها و مطالعه‌های صورت‌گرفته در عرصه‌های مجازی را ارائه دهیم.

سایت جامع  ۱۰۰barg.net یک مجموعه‌ی مردم‌نهاد است که به هیچ ارگان و حزب سیاسی وابستگی ندارد؛ ولی درعین‌حال، پذیرای مشاوره‌گزاری نهادهای تصمیم‌گیرنده‌ی دولتی و غیردولتی است.

بخش‌های گوناگون سایت چند ویژگی مشترک دارند: ۱٫ هر موضوع، همانند یک سایت، دارای صفحه‌ای مستقل است. ۲٫ همه‌ی بحث‌ها، تخصصی خواهند بود. ۳٫ مدیران انتخابی هر بخش، افرادی متخصص، دلسوز و حتی منحصربه‌فردند که می‌توانند به صورت تخصصی، پاسخ‌گوی کاربران باشند و این سایت را مرجعی سازند برای دانش پژوهان و دانشجویان.

 

2 comments

  • محمد حسن زمانی on دی 13, 1396 at 8:11 ق.ظ
  • پاسخ

  سلام . مطالب سایت خیلی ممنون
  چطور می تونم عضو سایت بشم و چشمم کمی ضعیف شده در حد کم ۲۵و ۱ نمیدونم کجا بنویسم راهنمای کنید لطفا

  1. اقا محمد حسن باسلام. خوشحالم که به فکر افتادید که ضعف چشمانتان را اصلاح کنید. لطفا از دستۀ سلامت به بخش “دیدن با ذهن” بروید به لینک زیر:
   http://www.100barg.net/cat/health/vision/see-with-the-minds-eye/ از قدیمی ترین پست ها شروع کنید به خواندن. هرجا به مشکل برخوردید سئوال کنید. این روش اولین بار هست که در ایران مطرح می شود. برای اولین بار یکی از دوستانم که در اثر تصادف انحراف بینایی پیدا کرده بودند انحراف چشمشان را با این روش مداوا کردند ایشان متولد انگلستان ومسلط به انگلیسی بودند و دسترسی به منابع برایشان آسان بود، بنده هم از ایشان مطالبی را یاد گرفتم اما برای این که بتوانیم این روش را در ایران راه بیندازیم نیاز به عزم عمومی و مخصوصا افراد آشنا به زبان انگلیسی داریم. برای ثبت نام به لینک زیر بروید. http://www.100barg.net/wp-login.php?action=register

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نمی‌شود.